18-adrian gongolea antrenor 02
Gongolea Adrian
post:antrenor
data naşterii:20.08.1975 
la CF Liberty:din 2011
Posesor al licenţei B UEFA
19-sim vasile antrenor portari
Sin Vasile
post:antrenor portari
data naşterii:01.01.1975 
la CF Liberty:din 2010
Posesor al licenţei B UEFA
A mai antrenat:
Minerul Ştei (2003-2008), Bihorul Beiuş (2008-2010)
Iancu Marinau
Iancu Marinău
post:preparator fizic
data naşterii:04.09.1977
la CF Liberty:din 2011
Profesor titular educație fizică
A mai activat la:
Juventus Oradea (2003-2008), Atletic Oradea (2008-2011)
nica maseur
Nica Gergo
post:maseor
data naşterii:24.06.1987
la CF Liberty:din 2006
 
A mai activat la:
FC Bihor (2011-2012)
grupul de firme liberty
logo1
okcasinos
otpbank
joma